Współpraca

Współpraca

Witajcie na stronie bloga Różowy Pasek!

Niby to jeden z kilkuset (jak nie kilkudziesięciu tysięcy) blogów, na jakie codziennie można natrafić w sieci. Cóż zatem wyróżnia Różowy Pasek na tle konkurencji? Może nic a może wszystko, to zależy od tego, co chcesz osiągnąć, decydując się na współpracę ze mną. Grupą docelową są młode kobiety świadome swoich wad i zalet, poszukujące w sieci wartościowych materiałów edukacyjnych oraz kulinarnych smakołyków, dlatego jeśli chcesz zareklamować protezy dla emerytów lub powiększanie ust w prywatnej klinice, to trafiłeś pod zły adres 😉

Co oferuję?

Generalnie tematykę bloga wyznaczają kategorie. Chętnie podejmę się stworzenia wartościowych z punktu widzenia merytoryki i SEO tekstów, a także ich rzetelnej promocji w sieci. Unikam jednak tematów kontrowersyjnych, powodujących rozłamy wśród czytelników lub zwyczajnie niesmacznych i z pewnych względów niewłaściwych. Blog promuje wartości rodzinne i chrześcijańskie.

W ramach współpracy, zarówno jednorazowej jak i długofalowej, oferuję:

  • lokowanie produktu;
  • recenzowanie oraz testowanie otrzymanego od klienta produktu;
  • patronat medialny i konkursy;
  • niestandardowe działania.

Każda kampania uwzględnia wpis na blogu oraz pakiet wpisów towarzyszących w moich social media z własnoręcznie wykonanymi zdjęciami otrzymanych produktów. Po zakończeniu zlecenia każdy zamawiający otrzyma kompleksowy pakiet danych statystycznych dotyczących zamówienia. Wszystko wyceniam indywidualnie. Zlecenia dla celów charytatywnych wykonuję bezpłatnie.

Czego oczekuję?

Przede wszystkim pozytywnego nastawienia, dobrej energii i wzajemnego zrozumienia. Wiem, że chcesz dobrze zareklamować swój produkt lub usługę, jednak nie mogę tego robić wbrew swoim przekonaniom. Tematyka musi uwzględniać moje zainteresowania i pasje. Poza tym przyznajcie sami, iż ciężko młodej kobiecie pisać o pieluchach lub kremach na odparzenia, skoro sama nie ma dzieci lub pisać o modelu nowego telefonu, który jeszcze nie miał premiery.

Udało mi się w życiu poznać tematykę zarówno PR, jak i branżę SEO, dlatego wiem, jak wielkie są wymagania klientów w tych sprawach… i postaram się je spełnić! I najważniejsze… pamiętajcie, że ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Zapraszam do kontaktu!