TOP 3 seriale na jesienne wieczory

TOP 3 seriale na jesienne wieczory

Jesień nieubłagalnie kojarzy się z ciemnością za oknem o godzinie 16:00, gorącą herbatą w dużym kubku, dobrą książką lub oglądaniem seriali. Netflix czy HBO GO oferują mnóstwo wciągających i interesujących tytułów, pośród których tak naprawdę trudno jest wybrać tych kilka najlepszych.

Oto moje TOP 3 seriale na jesienne wieczory. Może i wybrane tytuły nie należą do nowości, niemniej są świetnie zrealizowane, ze świetnymi rolami aktorów oraz absorbującymi wątkami fabularnymi.

Genialna przyjaciółka (HBO GO)

Świetna ekranizacja powieści Eleny Ferrante o tym samym tytule. Historia życiowej przyjaźni dwóch dziewczynek ukazana w niezwykle klimatycznym Neapolu lat 50. XX wieku. Miłość, oddanie i lojalność spotyka się ze zdradą, zemstą oraz zawiścią. W Genialnej przyjaciółce poznajemy dzieje przyjaźni Eleny i Lili od szkolnych czasów aż do 16. urodzin, które kończą się ślubem jednej z nich.

Outsider (HBO GO)

Serial oparty na świetnej powieści Stephana Kinga o tym samym tytule. Błyskotliwy detektyw prowadzi śledztwo w sprawie makabrycznego morderstwa chłopca oraz tajemniczych okoliczności tej nietypowej sprawy. Fabuła łączy w sobie cechy kryminału i horroru w jedną doskonale wyważoną całość i jak to u Kinga bywa, świat materii przenika się ze światem duchowym.

The Act (HBO GO)

Nie ukrywam, że to trudny w odbiorze, ale jednocześnie bardzo dobry serial oparty na prawdziwych wydarzeniach. The Act przedstawia losy Gypsy, która chce uwolnić się od swojej toksycznej matki. Dee Dee Blanchard (rewelacyjna Patricia Arquette) wmawiała córce, że jest ciężko chora, aby otrzymywać liczne zasiłki i móc ją kontrolować 24 godziny na dobę. Fabuła koncentruje się na buncie Gypsy i planach morderstwa matki przy współudziale chłopaka poznanego przez internet.guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments